top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💬 "Я не знаю чого хочу", або як перестати перекладати прийняття рішення на інших.
🤔 Чому нам іноді так важко зробити вибір? Тому що нам важко прийняти наслідки нашого вибору. Особливо, якщо вони (наслідки) нас не влаштовують. Складно визнати свою помилку.


👶 Простіше всього було в дитинстві. Не потрібно було щось вирішувати. За нас все вирішували батьки: що одягти, що з'їсти на обід, куди піти на прогулянку. Є такий чудовий анекдот. Я його обожнюю... Звичайний двір багатоповерхівок. Надворі граються діти. І ось на одному з поверхів відкривається вікно і жінка кричить:

- Михайлику, додому!

-Мамо, я замерз?

-Ні, синку, ти хочеш їсти.


↪️ І тепер, у дорослому житті, нам так хочеться, щоб за нас все вирішували. В дитинстві так все було просто. Правда? Але, перекладаючи прийняття рішення на інших, ми знаходимося в дитячий позиції. І тим самим віддаємо право розпоряджатися власним життям іншим людям.


🧩 Доросла людина завжди бере на себе відповідальність за свої рішення. Психологічно дорослі люди легко приймають рішення, тому що вони знають, що якщо у них щось вийде не так, це буде лише їхній черговий досвід. Доросла людина вміє аналізувати та робити висновки.


♻️ Тому, щоб перестати перекладати прийняття рішення на інших, візьміть відповідальність за наслідки свого рішення на себе. Спробуйте хоча б один раз. Адже, коли рішення приймають за вас, то ви не живете своїм життям, тоді ви погоджуєтеся на те, що не здатні змінити будь-що у вашому житті. Вас це влаштовує? Чи ви самі хочете бути автором вашого життя? Писати свою історію. Шпортатися, падати, вставати і знову йти. Лише так ви в кінці свого життя зможете із впевненістю сказати, що ви його ПРОЖИЛИ, а не проіснували.


📲 А я із радістю допоможу вам стати автором власного життя. Звертайтесь за консультацією

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page