top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Самооцінка та як вона впливає на наше життя.

Привіт любі учасники спільноти👋

З вами на зв'язку Юлія Турченко,@psychologist_turchenko практикуючий психолог- консультант💜


Поговоримо сьогодні з Вами про самооцінку та як вона впливає на наше життя.


Самооцінка - це те, як ми оцінюємо самі себе, свої якості, здібності і місце серед інших людей.


Самооцінка не є вродженою, вона формується з раннього дитинства. І може змінюватися на протязі всього життя.


Коли самооцінка є заниженою, це може негативно впливати на повсякденне життя, на цілі які ми перед собою ставимо, на спілкування з іншими людьми, на наш зовнішній вигляд, матеріальні та інші можливості.


 ✍️ 5 порад, які допоможуть підвищити самооцінку.


- Піклуйтеся про своє здоров'я. Маю на увазі як фізичне так і психічне. Чим краще ви будете себе почувати, тим більше шансів, що ви будете задоволені собою.


- Знаходьте кожного дня, за що себе можна похвалити. Це можуть бути на перший погляд незначні речі, такі як приготування смачної вечері або виділений час на догляд за собою, але це також ваші дії на покращення свого стану, тож не соромтеся похвалити себе за це.


- Відмовтеся від ідеї досконалості. Ніхто з нас не ідеальний. Ідеальність - це штучне поняття, яке нам нав'язує суспільство. Дозвольте собі бути таким як є, не ідеальним, але при цьому унікальним.


- Припиніть порівнювати себе з іншими. Адже якими чудовими ви не були б, завжди знайдеться хтось, хто робить краще за вас, вміє щось краще за вас, виглядає красивіше і т.д. Порівнюйте себе лише із собою вчорашнього зразка, радійте своїм успіхам і помічайте позитивні зміни у собі.


- Робіть те, що вам подобається. Щодня виділяйте хоч трохи часу на це. Це може бути що завгодно, читання улюбленої книги, перегляд фільму, розмова з близькою людиною або навіть смачна чашка вранішньої кави. Ті речі, якіприносять вам насолоду, робитимуть вас щасливішими і допоможуть підняти самооцінку.


Якщо є питання, які вас турбують і які ви хочете обговорити, запрошую Вас до себе на консультацію, в простір підтримки і розуміння ✨


📲 Мій телеграм @psychologist_turchenko

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page