top of page

😒 Заздрість🧩 Соціум всіляко засуджує заздрість, тому інколи важко зізнатися навіть самим собі, що ми можемо комусь заздрити. Проте, мабуть, немає людини, якій б це не було знайомо. Якщо ви скажете, що ніколи і нікому не заздрили, то ви або прагнете бути для всіх хорошим (що неможливо), або не дозволяєте собі відчувати негативні почуття. Або ж ваша заздрість є неусвідомленою.


👉 Заздрість не є поганим чи некорисним почуттям, як і всі інші почуття. Вона таїть у собі ключ до наших бажань і потреб. Ми не заздримо тому, що є не привабливим, небажаним для нас. Ми заздримо тому, що має для нас цінність, тому, чого самі хочемо. Не існує білої чи чорної заздрості. Людина або визнає, чому заздрить, і тоді це може перейти в захоплення, повагу і пошук шляхів досягнення бажаного. Або ж не визнає, не усвідомлює і витісняє. Це трапляється, коли предмет заздрості - це щось таке, що ми собі не дозволяємо. Тоді людина може ставитися вороже, до тих, хто викликає ці неприємні відчуття, а може навіть і ненавидіти.


💬 Тому воювати зі своєю заздрістю – це деструктивний шлях. Набагато краще – зрозуміти, що ж нас чіпляє в інших і як ми самі можемо цього досягти. Будьте чесними з собою, дозвольте собі заздрити і робіть це продуктивно!


🙏 Запрошую до роботи! Звертайтеся в особисті

Перша консультація безкоштовна ❤️

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"