top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Гештальт-терапевт це

Гештальт-терапевт
Гештальт-терапевт

Гештальт-терапевт, це практикуючий фахівець у гештальт-терапії, психотерапевтичному напрямку, який допомагає клієнтам розробляти свідомість про їхні емоції, почуття та поведінку, щоб покращити їхні стосунки з оточуючими і зберегти психічне здоров'я.


Гештальт-терапія – це одна з найцікавіших та найефективніших форм психотерапії, яка допомагає людям зрозуміти свої емоції, думки та поведінку, зберегти гармонію між тілом та душею, та розвиватися як особистість. Гештальт-терапія має свої особливості та характеризується унікальною підхід до роботи з клієнтами.


Термін "гештальт" походить від німецького слова "Gestalt", що означає "форма" або "структура". Основним принципом гештальт-терапії є розгляд людського досвіду в цілому, а не як окремі складові. Гештальт-терапевт допомагає клієнту зосередитися на тому, що відбувається "тут і зараз", сприймати свої емоції та почуття в даний момент, не пригнічуючи їх.


Один із ключових принципів гештальт-терапії - це зосередженість на "теперішньому моменті". Клієнти допомагаються усвідомлювати та розуміти свої реакції на поточні події, звільняючись від негативного впливу минулого та страхів майбутнього. Це дозволяє клієнту зосередитися на своїх потребах, метах та цілях.


Гештальт-терапевт діє як співрозмовник, який активно слухає та висловлює зауваження без засудження. Він сприяє осмисленню складних ситуацій, а також допомагає клієнту знайти та реалізувати власні рішення. Гештальт-терапія використовує різні методи та вправи, які сприяють глибокому пізнанню себе та своїх внутрішніх конфліктів.


У результатах гештальт-терапії клієнти часто досягають посилення своєї самосвідомості, розвитку особистості, підвищення самооцінки та покращення стосунків з іншими людьми. Також цей підхід допомагає знизити рівень стресу та емоційного напруження, що дозволяє більш якісно та збалансовано жити.


Гештальт-терапія – це потужний інструмент у руках досвідченого психолога, що дозволяє клієнтам зануритися в світ своїх емоцій та думок, розкрити свої можливості та вирішити внутрішні конфлікти. Гештальт-терапевт допомагає клієнтам зосередитися на теперішньому моменті, привернути увагу до внутрішніх ресурсів та реалізувати свій потенціал. Як результат - покращення якості життя, розвиток особистості та позитивні зміни у стосунках з оточуючими.Дивиться також

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”