top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

7 НЕТРАДИЦІЙНИХ СПОСОБІВ ПОДОЛАТИ СТРЕС

✍️ Наталія Вороновська, психолог ЕОТ, практик НЛП та спеціаліст з психосоматики @voronovskaya_nataliya


🙌 7 НЕТРАДИЦІЙНИХ СПОСОБІВ ПОДОЛАТИ СТРЕС


💬 Знаєш, що фоновий, затяжний стрес вбиває імунітет? Адже всі сили організму йдуть на вирішення зовнішніх проблем. В організму не залишається ресурсу на нормальну роботу органів.

А знаєш, що є пасивний стрес? Це коли ти перебуваєш у гарному настрої, а тут додому приходить напружений чоловік, і ти переймаєш його стрес. Або приходиш на роботу в спокійному настрої, а начальник своїм нервовим станом заражає весь колектив?


👉 Стрес - це постійний супутник сучасних людей.


💎 Життєво важливо мати у своєму арсеналі способи зняття стресу. Вміти регулювати свої емоції, керувати своєю психікою і тілом.

💎 Наряду з традиційними рекомендаціями (прогулянки на свіжому повітрі, режим дня, бесіда з близьким, дихальні вправи, медитація) є незвичайні способи.

⤵️ Збережи собі для щоденного використання

1. Розчеши волосся. Помасажуй шкіру голови, адже на ній розташовані нервові закінчення, що ведуть до обличчя. Таким чином розслабляються мімічні зморшки, і перестає боліти голова.

2. Розітри долоні та вуха. Потік енергії та приплив крові дасть сигнал мозку, що ти в безпеці, і рівень кортизолу (гормону стресу) спаде.

3. Зроби перестановку. Змінюючи структуру простору навколо себе, ти змінюєш внутрішню структуру. Енергія навколо і всередині тебе починає ворушитися, що призводить до гармонізації стану.

4.Прийми душ із візуалізацією. Стій під теплим душем і уявляй, як стрес змивається з тіла і йде в злив. Вода для нашої підсвідомості дуже цілюща. Можеш наділити її будь-яким станом, який тобі потрібен (спокій, радість, легкість).

5. Розмальовки-антистрес створені спеціально, оскільки психологи давно помітили хороший ефект від такої діяльності. Працює дрібна моторика, сприйняття кольорів, візуалізація.

6. Плавай (якщо немає страху води). Навіть вдома в образах - це прекрасний спосіб. Заплющ очі, уяви море, басейн. Роби руками рухи ніби пливеш. Відчувай процес плавання тілом, відчувай запах, слухай сплеск води.

7. Танцюй з уявним партнером. Уяви близьку людину і танцюй з нею повільний або швидкий танець (за настроєм). Це знімає відчуття самотності, наповнює.


Памʼятай: стрес не можна уникнути, але можна допомогти собі екологічно його прожити.


💌 Я допомагаю людям прожити стрес екологічно, бо мої глибокі та енергетичні консультації впливають на підсвідомість. Звертайтеся, не залишайтеся сам на сам з проблемою. @voronovskaya_nataliya

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page