top of page

💌 Як стати цінною для чоловіка?


⚡ З перших секунд знайомства чоловік оцінює жінку та вирішує, чи готовий він надалі з нею спілкуватися, чи ні. Коли чоловік та жінка спілкуються певний час, але потім чоловік зникає або перестає проявляти інтерес до жінки, то це говорить про те, що цінність жінки для нього впала. І не важливо, знаходитесь ви у стосунках тривалий час чи щойно познайомились. Адже причин знецінення жінки в очах чоловіка може бути безліч, враховуючи його власні цінності, досвід, структуру особистості, світосприйняття, виховання, рівень культи тощо 🤷🏼‍♀️


↪️ Цінність – це не прояви характеру та поведінки. Це набагато глибше, ніж те, що повсякчас проявляється на поверхні кожного дня у стосунках, поведінці. Цінність, на мою думку, це те, як ми відчуваємо себе у своєму внутрішньому самовідчутті.

↪️ Цінність - це те, ким ви приймаєте рішення бути та діяти на постійній основі. А отже цінність жінки не є в приписаних для неї соціумом шаблонах та стереотипах. Цінність жінки – це її власний прояв бути справжньою та природньою. Коли жінка вміє та довіряє собі свої думки, свої бажання, приймає своє тіло та жіночність, вона стає цінною за фактом свого існування, перш за все, ДЛЯ СЕБЕ.


💬 «Коли чоловік любить жінку, у нього є потреба нею захоплюватися. У всіх інших випадках він самостверджується за її рахунок й розглядає як трофей» (Н.Холоденко)


🔔 Тож з чого почати, аби стати цінною для чоловіка та мати цілісні здорові стосунки з ним?


💡Звичайно ж, перший крок – це стати цінною для себе. Ніхто і ніколи не дасть вам відчуття вашої природної самоцінності, розуміння ваших стосунків із собою, через які вже жінка проявляється у світі та у стосунках. Цінність себе - це розуміння своїх внутрішніх потреб, бажань, відчуттів, вміння опиратися на себе, знати свої різні сторони особистості та жити відповідно до них.

💡Другий крок – це прояв любові до себе, бережного ставлення до своєї душі та тіла. Цінність жінки - це вміння любити світ, а це неможливо без любові до себе. А ось що ви вже розумієте під любов’ю до себе? Для мене, наприклад, це перш за все, чесність у стосунках з собою та життя із серця. А там і всі відповіді.

💡Третій крок цінності жінки – це її вміння бути тією самою жіночою, гнучкою, ніжною, вільною, зайнятою собою, мудрою. Цей перелік особистий, тому займайтеся собою завжди. Адже чоловік цінує жінку зацікавлену у собі, у тому, що її захоплює, жінку яка має власну "родзинку" та радіє життю незалежно від того, хто з нею поруч.

コメント


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"