top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Що таке нормальне харчування

✍️Юлія Якубік нікнейм: @juliayakubik


🌱Що таке нормальне харчування⁉️


Давайте розберемося, що саме мається на увазі під терміном «нормальне харчування».✔️Нормальне харчування - це коли ти сідаєш за стіл голодним і їси до відчуття насичення. Це можливість обирати продукти, які тобі подобаються, і дійсно насичуватися ними, а не припиняти їсти просто через те, що так «потрібно».


✔️Нормальне харчування - це можливість обдумати свій вибір продуктів, отримувати поживну їжу, але при цьому не бути настільки обережним і обмеженим, щоб упускати продукти, які просто подобаються. Воно передбачає виключення в правилах, дозволяючи собі їсти у моменти щастя, суму чи нудьги, або просто через те, що це здається хорошою ідеєю.


✔️Нормальне харчування в основному включає три повноцінних прийоми їжі на день - або чотири, або п'ять, або навіть перекус у дорозі. Воно означає залишити печиво на тарілці, знаючи, що можна з'їсти ще трохи завтра, або з'їсти більше прямо зараз, бо смак цього печива просто чарівний.


✔️Нормальне харчування іноді включає в себе переїдання, відчуття перенасичення і дискомфорту. А іноді воно може означати недоїдання і бажання отримати ще.


✔️Нормальне харчування - це довіра своєму тілу в тому, що воно може виправити помилки людини в питаннях харчування. Це забирає трохи часу і уваги, але залишається однією з важливих сфер життя.


☝️Якщо коротко, нормальне харчування означає гнучкість, залежність від голоду, розкладу дня, доступу до їжі та почуттів людини.


Що ви думаєте з цього приводу❓

З радістю почую вашу думку☝️

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page