top of page
Фрустрація це
Фрустрація це

Фрустрація - це почуття роздратування, розчарування або невдоволення, яке виникає, коли не вдається досягти бажаної мети або задовольнити свої потреби.


Фрустрація є поширеним і незмінним аспектом людського життя. Вона може виникнути внаслідок невдалих спроб досягнення цілей, різних перешкод, які заважають задоволенню наших потреб, або невпевненості у своїх здібностях. Це психологічний стан, який може викликати стрес, напругу та негативні емоції.


Однією з найважливіших рис фрустрації є її здатність активувати різні реакції в людини. Від роздратованості та злості до відчуття безсилля та розчарування - спектр відгуків може бути широким. Важливо розуміти, що відчуття фрустрації є нормальним, і вона може виникати в будь-який період життя.


Важливо розуміти, що фрустрація є невід'ємною частиною життя. Замість того щоб уникати її, краще навчитися ефективно взаємодіяти з цими емоціями. Це допоможе зміцнити психологічний стан і збільшити здатність до подолання життєвих труднощів.


ДИВИТЬСЯ ТАКОЖ


🙏Якщо Вам потрібна консультація профільного фахівця, переходьте у наш розділ "Обрати фахівця" і обирайте спеціаліста, до якого хотіли б звернутися, чи переходьте у наш Телеграм-канал, де багато корисної інформації та безкоштовних заходів.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page