top of page

Транс це особливий стан свідомості, коли людина перебуває у глибокому розташуванні чи зануренні. В трансі людина може втратити контакт з реальністю та відчувати поглиблення сприйняття або зосередження на певному об'єкті, думці, ідеї або внутрішньому стані.


Транс може бути досягнутий за допомогою різних технік, таких як гіпноз, медитація, автогіпноз, транс-формування та інші. У стані трансу людина може відчувати зміну свідомості і переживати глибше розуміння себе, своїх емоцій, думок та досвідів.


Транс являє собою цікаву психологічну феноменологію, яка привертає увагу дослідників та практиків. Він може бути корисним для самопізнання, змін поведінки, подолання страхів та фобій, а також для зміни сприйняття реальності.


Однак, важливо зазначити, що транс також може мати свої ризики і побічні ефекти. Недосвідчене використання технік трансу або використання їх некваліфікованою людиною може призвести до негативних наслідків, таких як дезорієнтація, емоційне розладження або нездатність до повернення до звичайного стану свідомості.


Таким чином, транс в психології вважається важливим поняттям, яке може використовуватись для досягнення певних цілей і розуміння людського досвіду. Проте, його використання повинно бути обережним і проводитись під керівництвом досвідчених фахівців, щоб забезпечити безпеку та ефективність процесу.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page