top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Підсвідомість це термін, який широко використовується в психології для позначення складної системи психічних процесів та явищ, що відбуваються поза межами свідомості людини, але можуть впливати на її поведінку та думки. Підсвідомість описує складну мережу психічних процесів, які відбуваються без усвідомлення та контролю особи.


Цей термін був введений знаменитим австрійським психіатром та психоаналітиком Зигмундом Фрейдом, який стверджував, що підсвідомість має значний вплив на поведінку та відчуття людини. Він розглядав підсвідомість як резервуар неприйнятих або небажаних думок, бажань та вподобань, які приховані у межах свідомості.


Дослідження підсвідомості в психології включають методи дослідження, такі як проекція, асоціація, гіпноз та інші. Ці методи дозволяють відкрити та проаналізувати неприйняті або сховані у свідомості думки та почуття. Вивчення підсвідомості допомагає в розумінні внутрішніх мотивів людини та впливу невідомих факторів на її життя.


Нещодавні дослідження у галузі психології показують, що підсвідомість грає значну роль у процесах формування пам'яті, прийняття рішень та емоційних реакцій. Вона може впливати на наше рішення без усвідомлення того, що це відбувається. Тому вивчення підсвідомості важливо для розуміння людської поведінки та розвитку ефективних методів психологічної терапії та допомоги.


В цілому, підсвідомість є важливою складовою нашої психіки, яка впливає на багато аспектів нашого життя, незалежно від нашої свідомої уваги. Вивчення та розуміння підсвідомості допомагають нам краще розуміти себе та інших людей.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page