top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🔑 Психоаналітик це фахівець з психології, який спеціалізується на психоаналітичній теорії і практиці. Цей термін походить від "психо" - психіка і "аналітик" - аналіз. Психоаналітичний підхід, розроблений Зигмундом Фрейдом, є одним з найвпливовіших психотерапевтичних підходів у сучасній психології.


👉Психоаналітики вивчають психіку та взаємозв'язки між свідомістю та підсвідомістю, досліджуючи різні аспекти психологічного розвитку і поведінки людей. Вони розфаховують поняття, які лежать в основі психоаналізу, такі як невідоме бажання, свідомі і підсвідомі відчуття, комплекси, сексуальні інстинкти, внутрішні конфлікти, оборона та інші психічні процеси та механізми.


🧩 Одним з центральних понять у психоаналізі є психоаналітична терапія. Це метод розуміння та лікування психічних проблем, що передбачає розкриття та розуміння підсвідомих думок, почуттів і бажань, що можуть бути приховані від свідомості. Під час психоаналітичної терапії пацієнт має можливість розповісти про свої проблеми та дослідити їх корені, під керівництвом досвідченого психоаналітика.
🌱Психоаналітики проводять сеанси, під час яких пацієнт вільно розмовляє про свої думки, фантазії, сни і спогади. Цей процес називається асоціативним доведенням, де пацієнт дозволяє своїм думкам блукати, не контролюючи їх, щоб підсвідомі матеріали могли проявитись. Психоаналітик активно слухає, спостерігає за мімікою, жестикуляціями та мовою тіла пацієнта, а також слухає внутрішній голос, який відображає його власні асоціації та реакції.


Цілями психоаналітичної терапії є розуміння та знищення психологічних бар'єрів, що заважають здоровому функціонуванню людини, таких як невідомі комплекси, тривожність, депресія та інші психічні проблеми. Цей підхід дозволяє дає можливість пацієнту краще розуміти себе, свої стосунки з іншими та прийоми, які він використовує для регуляції своєї психіки.


☝️Психоаналітик – це не лише лікар, який допомагає пацієнтам покращити їхнє психічне здоров'я, але й науковець, який проводить дослідження і розбирається в складних механізмах психіки людини. Цей термін є синонімом професіоналізму і глибокої експертизи в галузі психології. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги у розумінні своїх емоцій, поведінки та особистості, психоаналітик може стати пригодою для вас.


🙏 Якщо Ви відчуваєте, що Вам це потрібно, звертайтеся до наших фахівців (для цього натискайте на розділ "Обрати фахівця" зверху) "

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page