top of page

Незакритий гештальт це

Незакритий гештальт
Незакритий гештальт

Незакритий гештальт, це ситуація, коли наша свідомість не може вирішити конфлікт або розробити повну картину інформації.


Гештальт-підхід у психології підкреслює сприйняття реальності як цілісного образу, який виходить за межі простого сумування його компонентів. Коли гештальт не закривається, ми знаходимося в ситуації, коли наш мозок намагається активно закінчити зображення чи концепцію, але стикається з перешкодами у цьому процесі. Це може виникати як у ситуаціях повсякденного життя, так і в особистому розвитку, стосунках та вирішенні проблем.


Однією з головних причин, що призводить до незакритого гештальту, є наявність невирішених емоційних конфліктів або травм. Коли ми стикаємося зі складною ситуацією, яка викликає сильні емоції, і не знаходимо шляху їх вирішення, це може призвести до того, що гештальт залишиться незавершеним. Наприклад, невирішені конфлікти в родині чи небезпека відхилення від своїх цінностей можуть створювати почуття незавершеності.


Подолання незакритого гештальту може вимагати психотерапевтичної підтримки. Терапевт допоможе вам усвідомити та розібратися зі стоячими перед вами емоціями та конфліктами, допоможе знайти зв'язки між власним минулим та поточними переживаннями, що сприятиме закриттю гештальту.


Іноді самоусвідомлення і самопізнання можуть сприяти вирішенню гештальтів. Медитація, написання щоденника або обговорення проблем з близькими можуть допомогти вам переосмислити та з'ясувати ті питання, які досі залишалися невирішеними.


Закриття "незакритого гештальту" допомагає покращити емоційний стан, підвищити самосвідомість і стати більш усвідомленими та стійкими. Впорядкування своїх емоційних досвідів дозволяє зосередитися на майбутньому, розпочати нові стосунки, а також приймати більш збалансовані рішення.


Дивиться також

Теги:

Comentários


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page