top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Клінічна психологія це

Клінічна психологія це один з основних напрямків в сфері психології, що займається дослідженням та лікуванням різних психічних порушень та проблем людської психіки. Цей термін походить від грецького слова "клінікос", що означає "лікування".


Клінічні психологи працюють з різними категоріями людей, включаючи дітей, підлітків, дорослих та літніх людей. Вони займаються діагностикою психологічних порушень, вивченням особистісних характеристик, оцінкою рівня інтелекту, та проведенням психотерапевтичних сесій.


Клінічна психологія покликана допомагати людям з важкостями розуміти та змінювати свою поведінку, навички та привички, а також вирішувати психологічні проблеми, що впливають на їхнє емоційне та психічне благополуччя.


Основна мета клінічної психології – поліпшення якісної життя пацієнтів через надання компетентного психологічного супроводу та терапевтичної допомоги. Вона базується на таких підходах, як когнітивно-поведінковий підхід, психоаналітичний підхід, гештальт-терапія та багато інших.


Клінічна психологія є важливою галуззю, що допомагає не тільки пацієнтам, але і всьому суспільству. Завдяки роботі клінічних психологів, багато людей знаходять способи впоратися зі своїми емоційними проблемами, навчаються краще розуміти себе та покращувати своє життя.


Будь-які проблеми з психічним станом можуть бути розглянуті та лікуватись в рамках клінічної психології, що включає такі порушення, як депресія, тривожність, розлади їжі, залежність, посттравматичні стресові розлади та багато інших.


Клінічна психологія є важливим напрямком психології, який займається вивченням та лікуванням психічних порушень і проблем людської психології. Вона надає пацієнтам психологічний супровід та допомогу, сприяючи поліпшенню якісної життя та психічного благополуччя.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page