top of page

🧩 Здорові стосунки із СОБОЮ


💌 Ми так занепокоєні відносинами з іншими, а що щодо відносин із собою – з головною людиною в житті кожного? Чи задоволені ви цими стосунками, чи приділяєте ви ним достатньо часу і уваги, чи не нехтуєте собою зарад інших?

Піклуватися про свій фізичний та психоемоційний стан, прислухатися до себе, помічати свої справжні потреби, не ігнорувати втому, фізичні та емоційні незручності, не картати себе в разі невдачі – основа здорових відносин з собою.


👉 Любов до себе – це не про успішний успіх і не погоня за визнанням. Це здатність звертати увагу на те, в якому ви стані і що з вами відбувається, обирати для себе те, що дійсно вам важливе і потрібне, незважаючи на думку оточуючих та бути на своїй стороні, коли важко, а не розвертати свій гнів на себе. Бути для себе кращим другом, а не суворим суддею.


💬 Запитуйте себе «Що зараз зі мною відбувається?», «Чи зручно мені?», «Чи хочу я бути зараз тут с цими людьми?», «Чи це справді то, чого я хотіла?»… Будьте щирими із собою і відповідальними за комфорт і якість вашого життя. Це і є та сама усвідомленість, до якої ми всі прагнемо.


🙏 Запрошую до роботи! Звертайтеся в особисті

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page