top of page

Дисфункціональні переконання це


Дисфункціональні переконання це перехресні схеми мислення, які можуть впливати на наш емоційний стан і поведінку. Дисфункціональні переконання є помилковими і нереалістичними думками, які часто виникають в результаті негативного досвіду, низької самооцінки або впливу оточуючого середовища.


Такі переконання можуть бути пов'язані з різними сферами життя, наприклад, з роботою, стосунками, самооцінкою та успіхом. Вони можуть проявлятися у вигляді тверджень типу:

- "Я ніколи не зможу це зробити";

- "Ніхто мене не любить";

- "Я завжди провалююся в усьому, що роблю".


Дисфункціональні переконання відіграють важливу роль у розвитку психологічних проблем, таких як депресія, тривога та низька самооцінка. Вони можуть перешкоджати нам у досягненні наших цілей та обмежувати наш потенціал.


Проте важливо розуміти, що переконання можуть бути змінені. Робота з дисфункціональними переконаннями включає в себе ідентифікацію та усвідомлення цих думок, а потім заміну їх на більш реалістичні й позитивні переконання.


Для цього можна використовувати різні психологічні техніки, такі як когнітивно-поведінкова терапія та медитація. Консультація з кваліфікованим психологом може бути корисною, щоб допомогти вам у цьому процесі.


Позбавлення від дисфункціональних переконань дозволить нам звільнитися від негативних емоцій, підвищити самооцінку та розвиватися особистісно. Це сприятиме покращенню якості нашого життя та досягненню наших цілей.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page