top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Амнезія це стан, характеризований частковою або повною втратою пам'яті. Цей стан може бути тимчасовим або сталим і впливати на різні аспекти життя людини.


Амнезія може бути поділена на кілька типів в залежності від причини виникнення:


1. Ретроградна амнезія: характеризується втратою пам'яті про події, що відбулися перед виникненням стану. Людина може не пам'ятати своє минуле, включаючи родину, друзів, основні події життя та інші важливі аспекти.


2. Антероградна амнезія: вражає здатність формувати нові спогади після виникнення стану. Людина може не згадувати події, які сталися після початку амнезії, і мати проблеми з формуванням нової пам'яті.


3. Дизорієнтаційна амнезія: характеризується втратою сприйняття власної особистості, географічної орієнтації та інших базових знань.


Амнезія може виникати з різних причин, таких як травматична травма мозку, інсульт, нейродегенеративні захворювання, деякі психологічні порушення, під впливом наркотиків або алкоголю, а також через інші медичні становища.


Діагноз амнезії зазвичай встановлюється за допомогою методів медичної оцінки пам'яті та вивчення історії пацієнта. Лікування амнезії залежить від її причини. Це може включати ліки, психотерапію, реабілітаційні методи та підтримуючу терапію.


Завдяки дослідженням і розвитку науки, розуміння амнезії постійно поглиблюється. Наукові дослідження у цій області спрямовані на виявлення нових методів діагностики та лікування цього стану, що допомагає покращити якість життя пацієнтів, які стикаються з амнезією.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page