top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💬 Як обрати психолога?🤔 Виникла проблема - звертаєшся до інтернету і одразу можеш розгубитися: як серед цієї величезної купи фахівців обрати свого? Відповідь навіть простіша, ніж ти думаєш!


↪️ Є така стародавня китайська мудрість: “Коли учень готовий, з'являється вчитель”. Саме так! Кожна подія в нашому житті, кожна людина, незалежно від того, гарна вона чи навпаки, приходить до нас для того, щоб нас чомусь навчити.


🧩 Поганий начальник на роботі чи нерозумні колеги - для того, щоб навчитися цінувати самого себе, планувати час, відстоювати свої кордони, вчитися будувати стосунки. Хлопець/ дівчина, що ображає у стосунках - для того, щоб усвідомити, чи є ти чесним у стосунках і віддзеркалити тобі усі ті проблеми та труднощі, які ти приніс іншим людям у цьому житті. Війна - для того, щоб усвідомив свою приналежність до роду/ нації/ планети/ Вищого Джерела та, можливо, відпрацював кармічне навантаження…


💌 Щоб там не було, енергія та простір завжди простроюються таким чином, щоб ти обрав саме того фахівця, який потрібен тобі на цьому ступені твого психічного або духовного стану. Тобто, якщо твою увагу привертає фахівець, у якого тисяча дипломів та сертифікатів - значить тобі потрібен саме він. Якщо серед великої купи око впало на того, про кого мало інформації, але він якось відрізняється від інших - значить саме він має стати твоїм учителем зараз.


🌿 Комусь потрібен співрозмовник, який вислуховуватиме і співчуватиме, іншому - зворотній зв’язок, щоб зрозуміти, що насправді відбувається, а третьому - варіанти дій для прийняття рішення. Вимикай очікування. Сьогодні до тебе прийде саме той фахівець, який відповідає твоєму внутрішньому стану. Можливо, залишишся з ним надовго, чи вирішиш сьогоднішню проблему, а іншим разом звернешся до іншого. Відчуй серцем.


💫 Ти шукаєш не дипломи, не методики роботи, не поради, а свого вчителя на данному етапі свого життя. Нехай всього лише на годину. І не для того, щоб вій прийняв за тебе рішення чи дав пораду! В жодному разі! Життя кожного - особиста відповідальність. Але, як казав Ейнштейн, “Проблема не може бути вирішена всередині системи, у якій вона виникла. Спочатку потрібно вийти із системи, побачити проблему, а потім повернутись і вирішити її”.


😉 Саме для цього ми тут: допомогти тобі самостійно вирішити твої проблеми. Звертайся! І все буде так, як воно має бути тут і зараз.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page