top of page
ПРО НАС
ГО “УКРАЇНСЬКИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ  ХАБ”

це платформа-об'єднання українських психологів та фахівців з фізичного здоров’я та розвитку, яка складається з 35 спеціалістів, що працюють більш ніж в 25 напрямках.

Диана.png
f9b8c8_750a2ffa5ef14a3798e3d8c4cba3a6a5~mv2 1.png

засновниця проекту

співзасновниця проекту

МИ ПРО

Ми заснували цю платформу на початку війни, об'єднавши психологів з усієї України для кризового консультування людей, які на собі відчули лють російської агресії у повній мірі: пережили окупацію або стали свідками ракетного чи фізичного терору.

 

Наша команда волонтерила вдень та вночі, психологи консультували з бомбосховищ та еміграції безкоштовно або за донат. Ми зібрали велику аудиторію і допомогли сотням і навіть тисячам українців.

Ми ростемо і змінюємося, проте наші цінності залишаються незмінні:
доступна та ефективна ментальна та фізична допомога

👩🏻‍⚕️

Доказові методи терапії

Наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії та використовують інтегративний підхід, добираючи лише ті техніки та підходи, які допоможуть саме вам впоратися з наболілою проблемою.

🏆️
Ефективність

Ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій чи невиправдане затягування терапії. Після діагностичної консультації психологи готові надати відповіді про структуру та вірогідну результативність роботи.

🔐 
Конфіденційність

Уся комунікація між психологом та клієнтом відбувається напряму, ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів і психологи не розголошують і не поширюють жодну інформацію, яка стала відома їм під час сесій.

🙏🏼
Людяність

Наш проект був заснований на початку війни як благодійний, і донині деякі фахівці в рамках волонтерської ініціативи надають єдиноразову безоплатну психологічну допомогу, також ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій.

ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

для клієнтів

Тут ви можете отримати індивідуальну або парну/сімейну психологічну консультацію у дипломованих фахівців.

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

Group 130.png

для фахівців

ГО “Український психологічний хаб” відкритий до співпраці з висококваліфікованими спеціалістами.

bottom of page