top of page

Щасливе життя — це як?

✍️ Олеся Вороніна, психолог в напрямку Транзактний аналіз, КПТ, арт-терапія @voronina_alesia


😉 Щасливе життя — це як?


💬 Чого ми насправді хочемо, коли прагнемо щастя? Відповідаючи на це питання люди в основному починають перераховувати набір умов і життєвих обставин - «коли у дітей все добре», «коли є достаток», «улюблена справа», «відносини» тощо. А що стоїть за цим списком? Які емоції? Які потреби? Прагнення? Адже саме в розумінні цього полягає величезний ресурс для досягнення бажаного щастя!


👉 І справді все просто! Адже далі піраміди Маслоу наші потреби ще не еволюціонували! Який би тамне був список «у кожного свій», все одно базових емоцій всього 4 (радість, гнів, сум, страх) і хочемо з цього асортименту відчувати лише одну емоцію!


🙏 Будь-який список за підсумком зводиться до задоволення фізичних потреб, потреби у безпеці, любові, визнання, пізнання, естетики та самореалізації, а результат один – радість. Чи справді, щоб відчувати радість нам потрібно так багато, як ми звикли думати? А може, є ще інші способи, які зроблять ваше щастя не таким уже недосяжним? Тож у чому ж насправді полягає саме ваше щастя? Проаналізуємо?


💌 Ідемо разом до здоров'я та психологічного благополуччя! Звертайтесь у особисті Вороніна Олеся @voronina_alesiа


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page