top of page
Anna Karpinska

Ганна Карпінська

психолог, психотерапевт, сексолог, жіночий коуч

Про мене


🧩 Вітаю, давайте знайомитись, мене звати Анна! Я дипломований психолог, психотерапевт, сексолог, жіночий коуч. Член Національної психологічної асоціації та Міжнародної асоціації сексологів и психологів.


🎓 Освіта: маю два дипломи з психології: магістр практичної психології – Європейський Університет; аналітична психологія за методом трансформацій – Європейська вища школа психології (ЄШП). Маю педагогічну освіту, здобуту в Університеті ім. Драгоманова; бізнес-освіту МВА .


↪️ В роботі використовую аналітичний метод (юнгіанський), з успіхом використовую також практики і методики когнітивно-поведінкової терапії, сексології, асоціативних методик, коучінгу. Розробляю свої власні тренінги та програми з теми самооцінка та навчання навичкам самовпевненості.


💬 Запити , з якими я працюю:

• складнощі в стосунках; неможливість налагодити/побудувати стосунки

• травматичні стосунки (співзалежність, аб’юзивні)

• самооцінка, самовпевненість, навички комунікації

• пошук своєї реалізації, пошук «сенсу життя»

• тривога, страхи, емоційна нестабільність

• сексуальність, жіноча ідентичність

• депресія


Допомагаю побудувати стосунки, вийти із негативних сценаріїв, обирати бути щасливим/щасливою, знаходити баланс в стосунках та регулювати свою самооцінку та відкривати свою приховану частину сексуальності.


🖥 За час своєї практики я провела більш ніж 2000 годин консультацій, маю особисту терапію, прохожу супервізії, що робить мою роботу екологічною та професіональною. В роботі я керуюсь принципами конфіденційності.


💌 В моєму безпечному спокійному просторі ти будеш почуватись спокійно та надійно. Впевнена, що кожна людина може прожити своє життя щасливо і має можливість це зробити. В роботі я не даю порад чи оцінок, а допомагаю вам зазирнути в глибину того, що відбувається за межами вашого сприйняття в реальності зараз.


✅ Працюю з дорослими людьми

Платформи: Zoom, Skype, Telegram

Мова консультації: українська та російська


💳 Вартість індивідуальної консультації тривалістю 50 хвилин становить від 1000 грн.


Для українців, які знаходяться в Україні, є спеціальна ціна, запитуйте.

По вівторках проводжу консультації, пов'язані з наслідками воєнних дій - безкоштовні.

Відгуки клієнтів

bottom of page