top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ


Кожен день в календарі приховує у собі певну символіку, і 20 липня не виключення. Цей день пов'язаний зі святами, які можуть вплинути на нашу психологію.


У цій статті ми розглянемо кілька таких свят, що варто врахувати, щоб покращити своє самопочуття та здоров'я.


1. Всесвітній День Усмішки:

20 липня є Міжнародним Днем Усмішки. Не випадково, адже посмішка має потужну психологічну силу і може сприяти нашому емоційному стану. Виявляється, коли посмішка з'являється на наших обличчях, це стимулює вироблення гормонів щастя, таких як серотонін та ендорфіни. Тому, у цей день, нам варто особливу увагу приділити позитивним емоціям, привітним посмішкам та жартам, які допоможуть нам підняти настрій.


2. День історії психології:

20 липня також відзначається День історії психології. Це чудова нагода вшанувати внесок видатних психологів у розвиток цієї науки. Згадайте імена таких вчених, як Зигмунд Фрейд, Карл Роджерс, Айзенк та багатьох інших, їхні теорії та дослідження сформували фундаменти сучасної психології. Огляньте їхні досягнення та внесок у розуміння людської психіки, це допоможе вам краще зрозуміти себе та своїх близьких.


3. День морозива:

20 липня також є Міжнародним Днем морозива. Хоча це може здатися простою гастрономічною подією, але жадання насолоджуватися морозивом може бути пов'язане з інстинктом задоволення та розслаблення. Морозиво має здатність покращити настрій та збудити вироблення ендорфінів, що зменшує стрес і підвищує наше самопочуття.


4. Національний День Плавання:

20 липня також святкується Національний День Плавання. Плавання має безліч користей для нашого фізичного та психологічного здоров'я. Воно розслабляє, знімає напругу, стимулює вироблення ендорфінів та поліпшує настрій. Також плавання може бути формою медитації, коли ми зосереджуємося на рухах та диханні, забуваючи про буденні проблеми.Святкування має важливе значення для нашого емоційного стану, варто звернути увагу на різні аспекти, які впливають на нашу психологію:


1. Позитивні емоції: Святкові події, незалежно від їх масштабу, сприяють збільшенню рівня позитивних емоцій. Вони допомагають забути про щоденні турботи, стреси і проблеми, а взамін наділяють нас радістю, щастям та задоволенням.


2. Соціальна підтримка: Святкові ритуали та зустрічі з рідними, друзями та близькими людьми можуть позитивно впливати на наше психічне здоров'я. Вони надають можливість спілкуватися, обмінюватися позитивними емоціями та отримувати підтримку від інших.


3. Завершення циклу: Свята, такі як день народження, ювілей або професійне свято, можуть бути символічним завершенням певного етапу в нашому житті. Вони надають нам можливість оцінити досягнення, відзначити успіхи і збагнути свою роль у світі.


4. Віддих від рутини: Святкові дні дозволяють нам вийти з-під горища робочих справ, відпочити від щоденних забот і насолодитися часом для себе. Вони допомагають відновити енергію та підзарядитися новими силами.


5. Формування спогадів: Святкові враження залишають глибокий слід в нашій пам'яті. Ми запам'ятовуємо радість, щастя та радісні моменти, які згодом можна згадати у важкі моменти життя. Це стимулює нашу психічну стійкість та знімає напруження.


Тому, запрошую вас скористатися цим чудовим днем 20 липня та відсвяткувати його з повним розмахом. Нехай вас оточують любов, підтримка близьких, радість та задоволення.


Пам'ятайте, що свята мають важливе значення для нашого психологічного благополуччя і приносять нам незабутні емоції та позитивні спогади.

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page