top of page

Соціальна підтримка це

Соціальна підтримка - це поняття, що використовується в психології для опису різних форм допомоги та підтримки, які людина отримує від свого соціального оточення. Цей термін відноситься до соціально-психологічних концепцій та досліджується з багатьох різних поглядів.


Соціальна підтримка може бути матеріальною, емоційною, інформаційною або інструментальною. Матеріальна підтримка включає надання матеріальних ресурсів, таких як гроші або матеріальні блага. Емоційна підтримка полягає у наданні емоційної підтримки, яка включає присутність, слухання, поділ емоційного досвіду та розуміння. Інформаційна підтримка включає надання інформації, поради та роз'яснення у важливих ситуаціях. Інструментальна підтримка передбачає надання практичної допомоги для вирішення проблем чи досягнення мети.


Отримання соціальної підтримки має важливе значення для психологічного благополуччя і добробуту особи. Вона може допомогти зменшити вплив стресових подій, підвищити самооцінку та самовизначення, забезпечити почуття приналежності та соціальної включеності.


Дослідники в області психології вивчають різні аспекти соціальної підтримки, включаючи її вплив на фізичне та психічне здоров'я, механізми її дії та ефективність різних форм підтримки.


Узагалі, соціальна підтримка є важливою складовою психологічного функціонування, сприяє досягненню мети, підвищує самоповагу та сприяє психологічному благополуччю.

Теги:

留言


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page