top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

📝 Рецепт благословенного життя

Частина 5

Дії 4:12. « І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що Ним би спастися ми мали».

До Рим. 14:9. «Бо Христос на те й умер, і ожив, щоб панувати і над мертвими, і над живими»🙌 Людство завжди прагнуло жити вічно. Лише одиниці з людей прожили понад сто років, і найдовше з них - француженка Жанна Кальман (122 роки). Люди незмінно шукали різні способи для продовження життя: трансплантація або заміна штучними органами, нові технології з омолодження тканин, застосування гормональних препаратів. Обов’язкова терапевтична робота з психологами чи психотерапевтами. У комплексі це дає добрі результати та може продовжити тривалість життя. Але є єдиний мінус - результати діють лише тимчасово й тільки на цій землі. Якщо ми хочемо подбати про майбутню вічність, тоді нам необхідно зустріти Того, хто нас туди приведе.


🙏 Скільки навколо нас релігій та кожна пропонує компроміси, свій шлях та свої перспективи на цій землі.


🌅 Але в жодній релігії світу, крім Християнства, Бог не помер замість людини і не воскрес. Лише Боголюдина Ісус показав усім людям, що після фізичної смерті ти можеш жити вічно в радості. У Біблії написано: «Бог не є Богом мертвих, а Богом живих…» І це доведено історією і підтверджено багатьма очевидцями. Христос - єдиний провідник і Спаситель, крім Нього немає іншого імені.

Подумай, з ким ти хотів би провести вічність?

Багато людей не вірять Богу, обмежуючи себе лише земним життям і це їхнє право. Але було б несправедливо, якби від вас приховали і не запропонували розкішне вічне життя з Богом. Прошу тебе, дорогий друже, поки ще є час, зроби правильний вибір, який визначить твою майбутність у вічності.


📲 Якщо було корисно, або виникли питання, пишіть в особисті повідомлення.

Будьте здорові та щасливі ❤️


❤️ Благословень всім вам

З повагою, Християнський психолог Жанна.

Commentaires


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page