top of page

«Прихили вухо до Божого голосу»

✍️Кім Жанна @kimzhanna10


Доброго дня друзі!


«Прихили вухо до Божого голосу»

🔑Тема: Рецепт благословенного життя.


Іс. 55:8-9 «Бо ваші думки не Мої це думки, а дороги Мої то не ваші дороги, говорить Господь. Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки.».


👆Великий Бог, думки та плани Його великі. Хоча ми і є Божим творінням, але нам ніколи не дано прочитати думки іншої людини, про що вона думає, про що мріє, поки вона сама про це не скаже. Людськи думки приземлені, насущні та часто грішні. Але близьким до Бога людям, Він дає одкровення. Таким чином й було написано унікальна книга Біблія.


🧩А найдивовижніше те, що Бог вирішив головну проблему гріха, створив чудовий план спасіння людини. Цей грандіозний Божий задум був впроваджений у людство, розділивши час на до і після Різдва Христового.


☝️Через це була досягнула одна з основних цілей - руйнування справ диявола. До приходу Христа у людства був тільки шлях в один кінець – пекло. З приходом Ісуса людина набула вибору, шансу отримати порятунок і вічне життя.


Ми ніколи не зможемо своїм людським розумом збагнути Бога, Його дії, Його плани, тим більше Його думки, але ми можемо побачити Його любов у благодаті вічного життя через Його Сина Ісуса Христа. І це велика честь і можливість - довіритись Йому. Тому що у цьому світі є лише дві сили: Бог і диявол.🌱Кому ти довіришся, з тим і буде твій шлях. У Біблії написано: «..Ніхто не благий, як тільки один Бог».


Любий друже, сподіваюся ти зробиш правильний вибір, щоб жити вічно в радості.


Пишіть у особисті повідомлення, із задоволенням відповім.


❤️Будьте здорові та щасливі

❤️Благословень всім вам, друзі


С повагою Християнський психолог Жанна.

📲Зі мною @kimzhanna10 можна зв'язатися через

Телеграм, Вайбер, Zoom, Google Mеet


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"