top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Енурез це медична проблема, яка впливає на багатьох дітей та дорослих по всьому світі. Цей стан відноситься до порушень контролю сечовипускання і характеризується непереборною утратою сечі під час сну. Енурез може бути досить сором'язливою проблемою для тих, хто з нею зіштовхнувся, і може впливати на їх психологічний стан та якість життя.


Один з основних аспектів, пов'язаних з енурезом, - це відсутність контролю над сечовипусканням під час ночі. Хоча цей стан особливо поширений серед дітей, його можна спостерігати і у дорослих. Найпоширенішим видом енурезу є первинний енурез, який відбувається, коли дитина не досягла контролю над сечею протягом ночі до віку 5 років. Другинний енурез відбувається у людей, які раніше мали контроль над сечовипусканням, але втратили його з плином часу.


Існує кілька факторів, які можуть сприяти розвитку енурезу. Генетика вважається однією з найбільш істотних причин, оскільки енурез може бути спадкованим з близькими родичами. Додаткові фактори, такі як затримка в розвитку сечового міхура, порушення сну або вплив стресу, також можуть впливати на появу енурезу.


Лікування енурезу може варіюватися, залежно від особистого випадку та віку пацієнта. Психологічна підтримка може бути дуже корисною у випадку дітей, які подорослішають з цією проблемою, оскільки можуть виникати почуття сорому та непевності. Тренування сечового міхура, медикаментозне лікування та використання будильника для сигналізації про сечопускання також можуть допомогти у контролю над енурезом.


Енурез - це серйозна медична проблема, яка може вплинути на якість життя дітей та дорослих. Хоча не є випадком життєвої загрози, вона може мати значний психологічний вплив на тих, хто з нею зіштовхнувся. Важливо надавати підтримку та лікування тим, хто стикається з енурезом, щоб допомогти їм отримати контроль над цією проблемою та поліпшити якість свого життя.


Якщо ви або ваш ребенок стикаєтесь з цим питанням, рекомендується звернутися до фахівця в галузі психології або медицини, який зможе надати необхідну допомогу та поради.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page