top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🙏 Екзистенційні істини


🧩 Людина завжди знаходиться в пошуках сенсу, пошуках себе та шляхів розуміння себе. На це її штовхають саме екзистенційні істини – основні принципи нашого людського існування, яких ми не взмозі уникнути


👉 1. Життя кінечне. Це та з абсолютних істин, що є очевидною. Але тим не менш це одна з речей, які ми часто ігноруємо.

👉 2. Самотність. Скільки б не було навколо нас людей, ніхто не зможе зрозуміти іншого по-справжньому, зрозуміти його досвід і повною мірою відчути, що він відчуває насправді. Як би ми не були близькі з іншими, ми приходимо в цей світ самі й ідемо самі. І в цьому наша глибока самотність.

👉 3. Життя не має сенсу. В широкому розумінні життя може не мати зумовленого сенсу, але ми можемо і маємо створити сенс самі для нас, нашої сім'ї, нашого суспільства та світу загалом.


👉 4. Свобода. Людина вільна у виборі свого шляху в житті, своїх цінностей і пріоритетів. Але свобода вибору має зворотній бік – це відповідальність за свій вибір. Багато хто хоче свободи,прагнучи при цьому уникнути відповідальності.


💬 Багато хто знаходить ці істини лякаючими і депресивними. Вони тривожать нас і це нормально. Проте необхідно прийняти, що це є неминучою частиною життя. І це допоможе прожити своє життя більш свідомо та повно,вкладаючи свій дорогоцінний час в дійсно важливі речі, реалізуючи свої унікальні можливості.


🙏 Запрошую до роботи!

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page