top of page

Ми у telegram

чт, 28 груд.

|

Вебінар

Ефір "Красуня та Чудовисько"

🔥 Тоді наш Психологічний Книжковий Клуб — саме для вас! Розглянемо проблематику символізації, шаблонне сприйняття сценарію і поговоримо, чому ми так любимо ці чи інші оповіді або казки, про що свідчить любов до певних творів, чому це так важливо в нашому житті: і в дитинстві, і дорослому житті?

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Ефір "Красуня та Чудовисько"
Ефір "Красуня та Чудовисько"

Час та місце

28 груд. 2023 р., 20:00 – 29 груд. 2023 р., 20:00

Вебінар

Про захід

📚 Любите книжки? Цікавитеся психологією? Шукаєте спільноту для обговорення і поглиблення знань та розширення свого сприйняття типових широковідомих сценарієв з літератури?

🔥 Тоді наш Психологічний Книжковий Клуб — саме для вас!

Розглянемо проблематику символізації, шаблонне сприйняття сценарію і поговоримо, чому ми так любимо ці чи інші оповіді або казки, про що свідчить любов до певних творів, чому це так важливо в нашому житті: і в дитинстві, і дорослому житті?

🙌 Наступний ефір "Красуня та Чудовисько" 👠 знайомство з персонажами і аналіз казки — четвер, 28 грудня, о 20:00 🗓 за Київським часом

🗣 Ведуча: Лана Павленко, сертифікований спеціаліст-коуч акредитація ICF, психотерапевт, яка працює у підході класичного психоаналізу і допомагає розібратися в собі, краще розуміти себе та мотиви своїх вчинків (думок, почуттів)

❗️Мова заходу: російська

🎁 Що ви отримаєте на ефірі:

• розуміння своїх емоцій та переживань

• розуміння, звідки ця проблема і що з нею робити

• вивчення психологічних аспектів через оповідання та міфологію

• зрозуміння, "хто я в казці"

• чому я маю повторювання життєвих ситуацій і як це побачити через казку, міф, легенду

🎯 Цей Ефір підходить для всіх, хто бажає розширити своє світосприйняття, знайти нові шляхи розвитку та збагатити своє життя

Поділитися

bottom of page