top of page

Ми у telegram

сб, 04 лист.

|

Вебінар

"Тривога та тривожний розлад" Терапевтычна група

💬 Чи ви відчуваєте постійне занепокоєння та напруженість, навіть коли немає видимих причин? Чи стикаєтеся ви з нездатністю розслабитися та відпочити від стресу у повсякденному житті? Чи маєте ви безпідставний страх або паніку, і це заважає вашому повсякденному функціонуванню?

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
"Тривога та тривожний розлад" Терапевтычна група
"Тривога та тривожний розлад" Терапевтычна група

Час та місце

04 лист. 2023 р., 18:30

Вебінар

Про захід

💬 Чи ви відчуваєте постійне занепокоєння та напруженість, навіть коли немає видимих причин? Чи стикаєтеся ви з нездатністю розслабитися та відпочити від стресу у повсякденному житті? Чи маєте ви безпідставний страх або паніку, і це заважає вашому повсякденному функціонуванню? Чи впливає тривожність на вашу працездатність, відносини, або здатність навчатися і розвиватися? Чи відчуваєте ви дратівливість і легко роздратовуєтеся?

Якщо ви відповіли "так" хоча б на одне з цих запитань, то ми маємо дещо корисне для вас 😉

🙌 Запрошуємо вас приєднатися до нашої психологічної терапевтичної групи на тему "Тривога та тривожний розлад" Наш план роботи:

знайомство та запит на терапію: ми розпочнемо з того, щоб познайомитися один з одним та обговорити ваші очікування від терапії

роз'яснення тривожного стану: ми розглянемо, що таке тривога, які її прояви та як вона впливає на наше життя

постановка цілей: визначимо мету та мотивацію вашої участі в терапії, щоб ви могли чітко розуміти, що бажаєте досягти

зниження стресу і техніки саморегуляції: навчимо вас методам зменшення стресу та способам саморегуляції, які допоможуть вам в повсякденному житті

КПТ-терапія тривожності: використовуючи когнітивно-поведінкову терапію, ми розглянемо методи зміни переконань та автоматичних думок, що супроводжують тривожний стан

експозиція: ми проведемо експозиційні вправи, які допоможуть вам послабити тривожні реакції та збільшити впевненість у собі.

🗣 Ведуча: Аліна Зайченко, клінічний психолог, КПТ- терапевт, фахівець з символдрами, EMDR 

📅 Дати і час: по суботах о 18:30

💳 Вартість: 300 UAH

😉 Не вагайтеся приєднатися до нашої групи та подолати тривожність разом з нами. Разом ми знайдемо шлях до спокою та психологічного комфорту.

Поділитися

bottom of page