top of page

Ми у telegram

пн, 01 трав.

|

Марафон

💌Марафон «Pro гроші»

❓Ви старанно працюєте, але грошей вистачає лише на те, щоб закрити свої базові потреби? Займаєтеся улюбленою справою, але не можете пробити фінансову стелю? Гроші приходять, але одразу трапляються непередбачувані ситуації та, відповідно, непередбачувані витрати? Хочете знайти причини та відповідь ?

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
💌Марафон «Pro гроші»
💌Марафон «Pro гроші»

Час та місце

01 трав. 2023 р., 19:00 – 02 трав. 2023 р., 19:00

Марафон

Про захід

Ви старанно працюєте, але грошей вистачає лише на те, щоб закрити свої базові потреби? Займаєтеся улюбленою справою, але не можете пробити фінансову стелю? Гроші приходять, але одразу трапляються непередбачувані ситуації та, відповідно, непередбачувані витрати? Хочете знайти причини та відповідь на запитання «Чому так?»

💌 Запрошуємо вас на марафон «Pro гроші»

🗓 Старт – 1 травня

🔥 Що на вас чекає:

• закрита група телеграм, обмежена кількість учасників – для більш щільної і продуктивної роботи.

• тривалість марафону – 1 місяць, зворотний зв'язок і підтримка виконання технік і завдань, експрес терапії протягом усього марафону.

• розкажу про те, що заважає вам підвищити дохід, пропрацюю з вами блоки, переконання, родові сценарії, стосунки в сім'ї і все те, що відбирає у вас ресурс і не дає психіці розширити свою ємність

• протягом місяця пройдемо понад 15 різних психологічних технік, які були мною випробувані та адаптовані під вирішення питань про фінансові стратегії.

💵Один марафон за ефективністю замінює від 3 до 6 особистих терапій, при вашому бажанні працювати. Ціна – 1000 UAH.

Поділитися

bottom of page