top of page

Ми у telegram

сб, 26 серп.

|

Вебінар

🙌 МАК-МАЙСТЕРНЯ: ЗНАХОДЖЕННЯ ГАРМОНІЇ

🌿 БЕЗКОШТОВНО! На практикумі Ви отримаєте підказки, як здобути бажане та покращити сою реальність. Пропрацьовуючи себе під час групової роботи, ви встановите контакт зі своєю мудрістю та енергією для дій.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
🙌 МАК-МАЙСТЕРНЯ: ЗНАХОДЖЕННЯ ГАРМОНІЇ
🙌 МАК-МАЙСТЕРНЯ: ЗНАХОДЖЕННЯ ГАРМОНІЇ

Час та місце

26 серп. 2023 р., 13:00

Вебінар

Про захід

🙌 МАК-МАЙСТЕРНЯ: ЗНАХОДЖЕННЯ ГАРМОНІЇ

🌸 Запрошуємо вас на БЕЗКОШТОВНИЙ захід, присвячений застосуванню мак-практик для досягнення гармонії та емоційного благополуччя! 🌸

🌟 Мак-практики — це потужний інструмент самопізнання та трансформації, який допомагає нам змінити своє життя та досягти внутрішньої гармонії.

🌿 На практикумі Ви отримаєте підказки, як здобути бажане та покращити сою реальність. Пропрацьовуючи себе під час групової роботи, ви встановите контакт зі своєю мудрістю та енергією для дій. У роботі з картами будемо використовувати коучингову «Модель МОРЕ» для роботи із запитами щодо досягнення ваших цілей та мрій.

📅 Дата: 26.08.2023, субота

Час: 13:00

🏢 Місце: Telegram канал @lifecoach777

Реєстрація обов'язкова, оскільки кількість місць обмежена. Для реєстрації натискайте в опитуванні на каналі @lifecoach777 варіант "Я буду"

😉 Не пропустіть цей захід, який допоможе вам зануритися у світ мак-практик та зробити перший крок до покращення свого життя!

Поділитися

bottom of page