top of page

Ми у telegram

вт, 21 лют.

|

Єфіри

Анонс наших заходів на прийдешній тиждень!

Долучайтеся, аби провести вільний час з користю для себе та свого ментального здоров'я!

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Анонс наших заходів на прийдешній тиждень!
Анонс наших заходів на прийдешній тиждень!

Час та місце

21 лют. 2023 р., 19:00 – 24 лют. 2023 р., 20:00

Єфіри

Про захід

🔹21 лютого о 19:00 Сергій Котов @Sstranger2k проведе вебінар "Хочу і досягаю". Все наше життя складається з дій: у навчанні, роботі, стосунках, кар’єрі, дозвіллі. Ми діємо щодня, навіть якщо не хочеться. І дуже часто виникають питання: "Як зрозуміти, чого я хочу і чи хочу чогось взагалі?", "Що тягне назад або заважає рухатись уперед?", "Де взяти енергію, щоб діяти?", "Що робити, якщо знаю, чого хочу, але не знаю, як?", "А якщо нічого не вийде?", "З чого почати і як не повернути назад?". Обговоримо ці питання у прямому ефірі та дамо рекомендації для того, щоб ваші дії були максимально ефективні. До зустрічі! ➡️ Для участі заходьте на наш канал і долучайтеся!

🔹22 лютого о 19:00 Наталія Вороновська @voronovskaya_nataliya запрошує на ефір "Чому виникає хвороба?", де просто, але конструктивно розкаже про психосоматичну природу хвороб та пояснить реакції тіла на те, що відбувається навколо нас і з нами. ➡️ Для участі заходьте на наш канал і долучайтеся!

🔹23 лютого о 19:00 Ольга Семінська @Olga_Seminskaya проведе вебінар "Мій внутрішній саботер, чи чому я не досягаю того, що хочу". Якщо людина не вірить, що вона досягне чогось, то може і не починати робити це. Виходить, що ми самі собі саботуємо свої досягнення. Як перестати це робити і нарешті почати діяти? Ольга розкаже 😉 ➡️ Для участі заходьте на наш канал і долучайтеся!

🔹24 лютого о 19:00 Вікторія Хохлова @ViktoriiaKhokhlova запрошує на майстер-клас "Тіло знає все", де ми із вами: поглянемо на наше тіло з іншого ракурсу; розглянемо зв'язок тіла і психіки; зрозуміємо як можна працювати із психікою через тіло; спробуємо на практиці як це працює. Після майстер-класу ви: визначите блоки та зажими у тілі; отримаєте рекомендації щодо роботи із ними; почнете краще розуміти власне тіло; матимете конкретні техніки роботи з емоціями через тіло. ➡️ Для участі заходьте на наш канал і долучайтеся!

❤️ Долучайтеся, аби провести вільний час з користю для себе та свого ментального здоров'я!

Поділитися

bottom of page