top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Середовище це термін, що використовується в психології для позначення фізичного, соціального та культурного контексту, в якому проходить розвиток і функціонування людини. Цей термін у психології визначається як сукупність всіх зовнішніх впливів, які впливають на почуття, думку, поведінку та процеси когнітивного розвитку особистості.


Середовище може включати фізичні фактори, такі як місцезнаходження, архітектура, освітлення, клімат та шум. Воно також включає соціальні елементи, наприклад, взаємодію з родиною, друзями та колегами, а також культурні аспекти, такі як мова, звичаї, вірування та цінності. Всі ці фактори спільно впливають на індивідуальний розвиток, сприяючи формуванню особистості, її характеристик, навичок та психологічних процесів.


Важливо підкреслити, що середовище взаємодіє з особистістю, а також сама особистість активно впливає на середовище своїми діями та виборами. Взаємовідносини між особистістю та середовищем є важливим аспектом дослідження в психології з метою кращого розуміння факторів, що впливають на розвиток та функціонування людського мозку та психіки.

Теги:

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page