top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Психодинамічна терапія це


Психодинамічна терапія - це популярний підхід в психології, який дозволяє з'ясувати і змінити причини негативних емоцій, проблем поведінки та психічних розладів.

Цей підхід базується на вивченні безсвідомих процесів, що впливають на наше бажання, поведінку та стосунки з іншими.


Психодинамічна терапія може бути особливо корисною при лікуванні різних психічних розладів, таких як депресія, тривожність, посттравматичний стресовий розлад та їхні наслідки. Основна мета такої терапії - розуміння коренів проблеми, яка виникає з безсвідомих конфліктів та негативних думок, щоб змінити їх на більш позитивні та здорові.


У психодинамічній терапії психолог спілкується з клієнтом, створюючи відкрите та довірче відношення. Це дає можливість клієнту безпечно висловити свої думки, почуття та емоції, а психолог аналізує цю інформацію, шукаючи негативні переконання та паттерни поведінки, які впливають на життя клієнта.


Ще одним важливим аспектом психодинамічної терапії є розуміння своєї безсвідомості. Безсвідомі процеси включають у себе наші непримітні прагнення, бажання та травми, які можуть впливати на наше поведінку. Цей підхід спонукає клієнта ретельно дослідити свої мотиви та реакції, що допомагає розкрити підсвідомі фактори і зрозуміти причини своїх проблем.


Процес психодинамічної терапії може включати розкриття ранніх дитячих травм, розуміння негативних установок, які були сформовані в ранньому віці, а також працювання над покращенням взаємин з близькими та значущими іншими. Цей процес може тривати кілька тижнів або багато місяців, залежно від складності проблеми та потреб клієнта.


Психодинамічна терапія є ефективним і доведеним часом методом, який дозволяє людям розуміти себе краще, змінювати свої думки та пристосовуватися до змін. Цей підхід допомагає підняти рівень самосвідомості, покращити якість стосунків та зробити позитивні зміни в житті.


Якщо ви шукаєте спосіб зрозуміти себе краще, розкутися від емоційних обмежень та змінити свої ставлення, психодинамічна терапія може бути відмінним вибором. Зв'яжіться з психологом, щоб дізнатися більше про цей метод та визначити, чи він підходить саме вам.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page