top of page

Психоаналітична терапія це

Психоаналітична терапія – це особлива форма психотерапії, яка ґрунтується на принципах психоаналітичної теорії, розробленої Зигмундом Фрейдом. Цей підхід до лікування психічних розладів спрямований на розкриття та розуміння підсвідомих причин, що лежать в основі проблем клієнта.


В процесі психоаналітичної терапії, клієнт вступає в контакт зі своїм підсвідомим розумом та намагається виявити та осмислити непорозуміння, травматичні досвіди та конфлікти, які можуть бути причиною його проблем. Терапевт, називаний психоаналітиком, допомагає клієнту в цьому процесі шляхом розмови та аналізу міжособистісних взаємин, снів та асоціацій.


Метою психоаналітичної терапії є не лише полегшення симптомів, але й досягнення внутрішнього перетворення та процвітання клієнта. Цей метод дозволяє особі побачити свої проблеми з іншого ракурсу, розібратися у своїх емоціях та почуттях, а також здорово пережити та виразити те, що раніше було пригнічене або приховане.


Психоаналітична терапія відрізняється від інших форм психотерапії тим, що покладає особливий акцент на підсвідомий рівень та роль дитинства в формуванні особистості та поведінки людини. Цей підхід дозволяє виявити глибинні причини проблеми та працювати з нею на більш фундаментальному рівні.


Загалом, психоаналітична терапія може бути корисною для людей, які бажають зрозуміти себе краще, розкрити свій потенціал та покращити якість свого життя. Вона вимагає часу, зосередженості та співпраці клієнта з терапевтом, але може стати потужним інструментом у розвитку особистості та досягненні психічного благополуччя.

Теги:

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page