top of page

🧀 Про безкоштовний сир, або що отримує клієнт та терапевт на першій безоплатній зустрічі?


✍️ Кларк Юлія,@Clark_Yuliia психолог-консультант, фахівець з гештальт-терапії


💬 Пропонуючи клієнту першу консультацію без оплати на 20-25 хвилин, у клієнта можуть виникати питання, наприклад, що можна встигнути за цей час? Що я можу отримати від терапевта? В чому “профіт” терапевта, адже він працює безоплатно та витрачає свій час…та інші думки/питання, в тому складі, можливо, й про безкоштовний сир…


🙏 Свого роду, це зустріч-дегустація, примірювальна (fitting room), де отримати повноцінну терапію наврядчи можливо, проте достатньо часу, щоб подивитись на Терапевта, задати питання та отримати інформаційно-емоційні висновки про подальшу співпрацю.

Для клієнта це можливість:

"придивитись" до терапевта, чи співпадає його фото та ваші очікування з тим, що ви бачите зараз на зустрічі, за його мімікою, тембром голосу тощо;

познайомитись з методом, в якому працює терапевт;

озвучити свою проблему та можливо сформувати запит.


🧩 Аналогічне запитання є й у Терапевта "Чи мій це Клієнт?"

Якщо ні (існують обмеження на роботу з певними запитами або клієнтами), то можна це озвучити “на порозі” терапевтичної співпраці та перенаправити до того терапевта, хто спеціалізується на проблематиці Клієнта.


😉 Можна сказати, що оплатою першої сесії є отримання взаємної первинної інформації і для Консультанта і для Клієнта, на основі якої приймається рішення про наступну зустріч, співпрацю або продовження пошуку “свого психолога” та “свого клієнта”.

👉 Якщо приймається рішення про співпрацю, обговорюється сеттінг (час, місце, оплата, канали комунікації тощо). Про то, як проходять терапевтичні сесії, про що можна та потрібно запитувати терапевта, де і як закривається гештальт - окремі теми.


💌 З повагою, Юлія Кларк, психолог

Запрошую на зустріч-знайомство, якщо є запити, проблеми, зацікавленість досліджувати своє емоційне життя.

コメント


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"