top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💌 Любов до себе: ключ до щастя в стосунках.

Як піклуватися про своє емоційне благополуччя, будучи у стосунках з іншими?


✍️ Альона Лісна, астропсихолог


💬 Будь-які стосунки починаються зі стосунків з собою. Тому піклування про своє емоційне благополуччя є надзвичайно важливим. Коли ви знаходитеся у стосунках з іншими людьми, ваше емоційне благополуччя впливає на якість ваших взаємин.


🔗 Декілька дієвих порад, які допоможуть вам піклуватися про свій емоційний стан, щоб будувати здорові стосунки з оточуючими:

1️⃣ Будьте самосвідомими: приділіть увагу своїм емоціям, потребам і кордонам. Розумійте, які ситуації або взаємодії викликають у вас позитивні або негативні почуття. Пам'ятайте про власні потреби і не соромтеся виражати їх.

2️⃣ Встановлюйте здорові кордони: діліться своїми корднами, які стосуються особистого простору, часу, енергії і ресурсів. Навчіться говорити "ні" в тих випадках, коли вам потрібно відпочити, переглянути свої пріоритети або захистити себе від негативного впливу.

3️⃣ Забезпечуйте свої потреби: діяльно працюйте над задоволенням своїх фізичних, емоційних і соціальних потреб. Піклуйтеся про здоров'я, займайтесь спортом, розвивайте свої інтереси, проводьте час з друзями і робіть все, що допоможе вам почуватися щасливо і задоволено.

4️⃣ Комунікуйте відкрито: важливо встановлювати відкриту і чесну комунікацію з вашим партнером або людьми, з якими ви перебуваєте у стосунках.


ДИВИТЬСЯ ТАКОЖ


Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page