top of page

↪️ Значення та тлумачення сну💬 «Прихили вухо до Божого голосу»


🤔 Хто з вас, прокидаючись, казав: мені наснився страшний чи навпаки гарний сон? Багато людей бажають зрозуміти, згадати, припустити, про що хоче сказати цей сон, як він відобразиться в подальшій їх долі.


🧩 Коли ти спиш, твоє тіло відпочиває, але працюють різні невидимі відділи організму. Наприклад, мозок продовжує вирішувати твої насущні проблеми, а несвідоме видає це у вигляді сновидінь, надсилаючи один сон за іншим. У Психології є навіть розділ про сновидіння. І важливо, коли через травму чи стрес людям сняться кошмари. Психологи працюють із цим. Але якщо тобі просто будуть представлятися різні видіння, душа обурюватиметься різними страхами чи хвилюватиметься мріями. Ти можеш розмірковувати над ними, і тоді, можливо, ти просто береш готові відповіді та рішення та застосовуєш у житті.


🔗 Але ось, що каже Бог із цього приводу: «Ти зневажай усі ці сонні видіння, тому що вони можуть бути як правильним рішенням, так і помилкою». Ось чому мудрий цар Соломон сказав: «Тільки одного бажаю тобі, бійся Бога!»


🙏 Тому що уві сні багато метушні, як і в багатьох розмовах. Ти, в силу людського мислення, точно не знаєш, яке рішення для тебе буде кращим. Пам'ятай, що Бог присутній за всіх твоїх діл. Він любить чесного і допомагає вірному Йому. Ухвали рішення, не спираючись на сон, а узгоджуючись з Божими принципами, і тоді це рішення буде найправильнішим.

Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"