top of page
Olena Druzhinina

Олена Дружиніна

лікарка зі спортивної медицини і фізичної реабілітаційної медицини

Про мене


🙌 Вітаю, друзі! Мене звати Дружиніна Олена Леонідівна. Я дипломована лікарка зі спортивної медицини і нині отримую спеціалізацію лікаря фізичної реабілітаційної медицини. Працюю із поставою, диханням, зажатими м'язами, приборкую біль через рух.


🎓 Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа"(2012-2018 р), Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупіка, здобувши спеціалізацію "Спортивна медицина", кваліфікацію: лікар спортивної медицини (2018-2020), нині здобуваю спеціалізацію "Фізична реабілітаційна медицина", кваліфікація: лікар фізичної та реабілітаційної медицини(01.—05. 2024).


💪 Допоможу підібрати реабілітаційні вправи під ваш запит. Працюю у форматі онлайн-занять, надаю супровід у месенджері.

Звертайтеся, якщо ви маєте проблеми, пов'язані з руховою системою та фізичним станом:

• Проблеми з поставою або відхилення в структурі тіла. Надам консультації з правильної постави та рекомендації з корекції.

• Проблеми з диханням: порушення дихання, астму, хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) - опануємо техніки дихальних вправ для поліпшення функції легенів і витривалості.

• Зажаті м'язи і структурні дефекти: м'язові спазми, травми м'язів і суглобів, а також проблеми з суглобами, такі як артрит або артроз. Зможу розробити для Вас індивідуалізовану програму фізіотерапії для полегшення цих симптомів.

• Методи контролю болю через рух: техніки релаксації, фізичні вправи та техніки зосередженості для зменшення болю та поліпшення рухової функції.


🔗 Первинна консультація (збір скарг, збір анамнезу, аналізи, знімки КТ, МРТ, рентген) + пробне заняття разом 900 грн. (За день до консультації надсилаєте свої обстеження). Після консультації я підготую для Вас індивідуальну програму на тиждень, рекомендації і загальну руханку.


🔗 Якщо потрібна моя допомога надалі, то зустрічаємось через тиждень - консультація у відеоформаті і виконання разом вправ - 800 грн.⠀

Якщо програма відразу на 4 тижні (місяць) - 3 000 грн.


⬇️ Які умови?⬇️

Зустрічаємося 1 раз на тиждень, щоб перевірити прогрес і скоригувати програму.⠀

Якщо у вас є питання можете мені писати з понеділка по п'ятницю з 10 до 17 години за київським часом.⠀

Відгуки клієнтів

bottom of page