top of page
Alena Mykhalenko

Альона Михаленко

трансформаційний коуч, ігропрактик

Про мене


💌 Рада вас вітати, я Альона Михаленко, трансформаційний коуч, ігропрактик, спеціаліст з МАК, консультант системної феноменології за методом системних сімейних розстановок , член ГО «Української Асоціації Системних Розстановок».


👥 Працюю в напрямках: коучинг, метод реактивних трансформацій, метод когнітивно-поведінкової терапії, системний підхід, кармічний менеджмент.


🎓 Освіта: Профессорійний коуч в Alla Zadneprovskay Head of integrated Coaching School CECMFounder of CG-hyve Delo. 05.02.2020. Додаткові курси: вивчення коучингу, НЛП, психології Компания WhiteBerets Solutions Inc. Академия Экспоненциального Коучинга тренинг сертификационной программы "Экспонента" Регулярно навчаюсь на тренінгових та освітніх курсах з психології та коучингу.

↪️ Маю успішний досвід допомоги людям у вирішенні різних питань:

• відносин (як з собою так в з оточуючими, конфлікти, очікування, які не здійснюються, недовіра, складнощі в побудові гармонійних відносин та збереженні стосунків)

• емоційних качель (страхи, тривожність, образи, емоційна нестабільність)

• відчуття безсилля, занижена самоцінність, не впевненість в собі, страх проявлятися, не розуміння себе та своїх істинних бажань

• відчуття невизначеності зі своїм шляхом та застою в професійній реалізації

• як не тільки знати, що хочу, а й діяти і отримувати бажані результати

• як вийти на новий рівень доходів

• працюю із запитами самовизначення та вектору проявленості у світ

• вихід із стану апатії ➡️ в стан психологічно зрілої особистості, активація ЖИТТЄВИХ СИЛ.


🙏 Та головне - Ви оволодіваєте навичкою управляти своїми емоціями та мисленням, а отже, покращуєте власне життя в різних сферах та досягаєте бажаних результатів. Після нашої співпраці Ваше нове сприйняття себе і світу, новий внутрішній стан нададуть натхнення та сили керувати своїм життям з позиції автора, робити кращі та сміливіші вибори й легко отримувати бажане.

📝 Отже, запрошую вас на консультацію, щоб разом впоратися з власними проблемами та подолати те, що гальмує ваш розвиток. Адже, багато хто відчуває, що здатний на більше і хоче це внутрішнє відчуття максимально реалізувати, але не бачать шляху, яким могли б розвиватися і жити краще. Зі своєї сторони гарантую інструменти, розуміння та заряд підтримуючої енергії.

🔗 Мої клієнти: 18+

🖥 Платформи: Viber, Telegram, Zoom

🗣 Мова консультацій: українська або російська

💳 Ціна: 1000 грн (60-90 хвилин)

Відгуки клієнтів

bottom of page