top of page


Про мене

💌 Привіт, я Алеся Вороніна, дипломований психолог, працюю та здобуваю другу психологічну освіту у методі Транзактний аналіз, який сертифікований в нашій країні Європейською Асоціацією Транзакційного Аналізу. Постійно підвищую професійний рівень, відвідую тренінги та семінари, проходжу супервізіі, інтервізіі та особисту терапію.

🙌 Моя терапія починається з глибокого аналізу вашої ситуації та причин які її викликали. Бо нема сенсу лікувати тільки симптом. Далі ми складаємо план психотерапії і це шлях на якому ви отримуєте багато підтримки для змін, а також знання які допоможуть підтримувати нову здорову модель життя. Результатом терапії є, як мінімум, нове розуміння, як вирішити проблему та отримання ресурсу для цього, як максимум - зміна Життевого сценарію та здатність до Автономності, тобто психологічного здоров'я та благополуччя.

👩‍🎓 Моя освіта: Університет ім. О. Гончара, фах - психолог

Зараз отримую освіту в напрямку Транзакційний Аналіз.

Курси підвищення кваліфікації в напрямках КПТ, Арт-терапія, Метафоричні Асоціативні карти.

👉 Ви можете звертатися до мене, якщо маєте в житті стреси, сварки, непорозуміння з оточуючими а також такі негативні емоції як тривога, страх, сум, гнів, образа тощо.

Також працюю з проблемами у відносинах та самотності.

Самооцінкою та проблемами самовираження.

Самореалізація, гроші та самовизначення - це також до мене.

Допомагаю пережити різні важкі періоди життя, такі як розлучення, переїзд до іншої країни, втрата близьких та інше

💳 Перша зустріч - знайомство безкоштовно

Вартість консультацій 1 година 600 грн
Відгуки

Пости

Олеся Вороніна

Автор
Інші дії
bottom of page