top of page

☀️ Mотивація: як її знайти і не втратити?


👉 Найчастіше буває так,що ви знаєте, чого хочете, головою розумієте, як вам потрібно чогось досягти, від чого залежить ваш заробіток, самопочуття, впевненість, спокій, АЛЕ так важко себе вмовляти робити щось щодня і йти за планом. Наш організм завжди хоче збити концентрацію, вмовити себе на відпочинок, а потім ще й звинуватити себе в тому, що не зробили те, що було заплановано. І так ходиш по колу. АЛЕ, якщо є мотивація, будуть і ресурси, і наснага.


🧩 Існує 3 типи мотивацій:


☹️ “Батіг і пряник” – це зовнішня мотивація, працює через раз.

Виснажує вас і все важче працювати з нею пізніше.


😐 Другий тип мотивації - мотивація метою – внутрішня, вона працює краще, ніж "батіг і пряник", але призводить до життя білки в колесі від мети до мети.


🙂 Третій тип "особисте бачення" – це внутрішня мотивація на довгий термін.

Вона відмінно працює, допомагає людям досягати бажаного, але вимагає детального опрацювання та тренування свого мозку та сили волі.


🙏 Важливо, щоб хтось допоміг вам сформувати ваше “особисте бачення”, той, хто міг би задавати питання, а ви не будете втрачати фокус від заглиблення в омріяне можливе життя. Чи то тільки мрії? Ні, в мріях ми можемо побачити те, до чого тягнеться наша душа, розум, де є наш потенціал, з чим ви можете працювати. Спробуйте уявити життя, яке хочете мати, таким чином ви зможете віднайти свій напрямок, що вам до душі і вже певними кроками йти за планом реалізації мрії. Якщо буде важко щоразу йти за планом, варто починати з невеликих кроків. Не плануйте переробити все за 1 день і щоразу повертайтеся до свого “особистого бачення” – це дуже підтримує на шляху до реалізації мрії.


💌 Рада бути корисною для вас!

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page