top of page

🧩 3 ознаки здорових відносин:


✍️ Олеся Вороніна, психолог в напрямку Транзактний аналіз, КПТ, арт-терапія


Буває так, що у відносинах ми не відчуваємо радості та позитиву, але не розуміємо, в чому справа, "адже не п'є не б'є", як кажуть, "і розходитися не хочеться, але все ж таки як то все... не дуже". І тут буде корисне розуміння того, а які стосунки можуть приносити радість? Наведу найголовніші критерії:


1️⃣ Ви не намагаєтеся змінити партнера. Коли ми закохуємося, критичність розуму, як і сам розум настільки блокується гормонами та нейромедіаторами, що ми не здатні сприймати людину цілісно, ​​наша увага захоплена її позитивними якостями і викликає таке захоплення, що про інше, так не хочеться думати. А потім ми стикаємося з реальною людиною у всій її красі та різноманітності. І думаємо, що зможемо змінити те, на що до цього воліли заплющувати очі.


2️⃣ Вам у відносинах комфортно бути собою. Багато хто потрапляє в пастку, коли в цукерково-букетний період ми намагаємося бути краще ніж зазвичай. Бути кращими, стриманішими, проявляти себе ідеальною господаркою чи суперуспішним мачо. Але скільки ви так протягнете? Довго навшпиньках не встоїш! Тому із самого початку дозволяйте собі бути собою і якщо це ваша людина, то вона це прийме.


3️⃣ Ваші сварки більше схожі на переговори. Це коли ви кажете про свої почуття, а не дорікаєте і сприймаєте конфлікт як привід краще дізнатися і зрозуміти один одного. Коли після вирішення конфлікту ви стали ближче і зрозумілішими ваші взаємні потреби. І метою конфлікту у ваших відносинах є вирішення проблеми, а не спосіб зробити боляче.

留言


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"