top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🧩 12 способів покращити настрій. Частина 2


💬 Як ще покращити настрій? У непростих ситуаціях, коли все здається важким і безглуздим. Коли немає жодної людини поруч, яка б вислухала і підтримала. Продовжу свій список фаворитів. Приєднуйтесь! Впораємось із цим разом!


7️⃣ Офлайн події. Тренінги, курси, семінари, конференції, виставки. Людина – істота соціальна. Не сидіть у своїй шкаралупі. Камон! Отримайте порцію спілкування та нової інформації. Навіть за умов непростої ситуації у країни ці заходи відбуваються. Просто пошукайте в гугл заходи у сфері ваших особистих чи професійних інтересів.


8️⃣ Ігри. Велика кількість ігор є в онлайн та офлайн форматах. Мафія, кеш-флоу, спортивні, інтелектуальні, психологічні – які душі завгодно. Деякі з них коштують символічних грошей, а буває взагалі безкоштовно проводяться. Дуже рекомендую. Мафія, наприклад, розвиває швидкість і гостроту мислення, логічне та стратегічне мислення. Кеш-флоу допомагає виявити грошові блоки та виробити індивідуальну фінансову стратегію.


9️⃣ Творчість. Працює за тим самим принципом, як зайняття руками, але підключає уяву. Дуже добре перемикає настрій. Можна вишивати хрестиком, розфарбовувати картини за номерами, співати, танцювати. Зараз із цим точно жодних проблем немає. Відкрийте інтернет та вивчіть кілька рухів Шаффл. І самому цікаво, і можна зняти на відео, викласти у соцмережу на заздрість друзям.


🔟 Театр/кіно. Подивитися цікавий фільм чи спектакль можна і одному, і в компанії із друзями. Просто виберіть той, що сподобався, і запропонуйте. У Києві велика кількість театрів, які працюють навіть зараз. Мені подобається ходити в якісь маловідомі, щоби відкривати для себе щось нове. Немає компанії чи бажання виповзати зі шкаралупи – дивимося онлайн. Тільки не про те, що відбувається у вашому житті. Краще знайдіть якусь комедію з Луї Де-Фюнесом, щоб була максимально дурна, смішна та відключаюча мозок від поточних проблем. Дозвольте собі щиро посміятися досхочу.


1️⃣1️⃣ Шопінг. Можна онлайн. Але краще офлайн і з результатом. Часто використовую цей спосіб, щоб переключити настрій. Чи не настав час поїхати закупити продуктів на тиждень або вибрати нову колекцію косметики? Тут користь очевидна. А можливість вибору та ухвалення рішення піднімає впевненість, самооцінку. Один мій колега вважав за краще купувати продукти не в супермаркеті, а на ринку. Говорив, що йому подобається увага з боку продавців, можливість з ними поспілкуватися і протестувати особисто, та ще й по кілька разів.


1️⃣2️⃣ Духовні практики. Сюди я віднесу все, що не стосується медитацій. Це відвідування місць сили, храмів, обрядів, спільне вивчення священних писань, а також все, що розвиває нашу духовність. Пам'ятайте: ми - не матеріальні істоти, які мають душу, а духовні істоти, втілені в матеріальному світі. І лише в гармонії матеріального та духовного може бути щаслива людина. Адже не дарма і "психологія" з давньогрецької перекладається як “вчення про душу”.


💌 На сьогодні у мене все. Якщо є що додати - пишіть у коментарях. Хай щастить! І гарного Вам настрою за будь-яких обставин!


Щиро Ваш,

Сергій Котов


Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page