top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Інтерналізовані зовнішні об'єкти це


Інтерналізовані зовнішні об'єкти - це поняття, яке використовується в психології для опису впливу зовнішніх факторів на формування наших переконань, поглядів та цінностей. Це процес, коли ідеї, стандарти і очікування, які спочатку були індивідуальними, поступово стають частинами нашої внутрішньої системи цінностей.


Коли ми зовнішнім чином приймаємо інформацію, ідеї та цінності, вона може ставати частиною нашого внутрішнього світу. Наприклад, якщо ми постійно чуємо ідею, що успіх означає мати високооплачувану роботу і дорогі речі, ми можемо почати вважати ці цінності важливими для себе.


Процес інтерналізації зовнішніх об'єктів може мати як позитивні, так і негативні наслідки. З одного боку, цей процес допомагає нам адаптуватись до суспільства і розуміти загальноприйняті норми та цінності. З іншого боку, може виникнути ситуація, коли ми безумовно приймаємо ідеї та переконання, які не відповідають нашим власним потребам і цінностям.


Важливо усвідомлювати, що ми маємо власний внутрішній світ і відповідальність за свої переконання і цінності. У процесі інтерналізації зовнішніх об'єктів, ми можемо відбирати та аналізувати інформацію, щоб зрозуміти, які цінності відповідають нашим потребам і розвитку.


Один із способів усвідомлення та обробки інтерналізованої інформації - це відкритий діалог з собою та іншими людьми. Обговорення своїх поглядів та переконань може допомогти краще розуміти себе та визначити, які цінності є дійсно важливими для нас.


Усвідомлення впливу інтерналізованих зовнішніх об'єктів дозволяє нам бути свідомими щодо своїх цінностей та життєвих пріоритетів. Це допомагає нам бути більш автентичними і виробляти рішення, які відповідають нашим потребам і цінностям.


Отже, інтерналізовані зовнішні об'єкти є важливою складовою нашого внутрішнього світу, проте ми маємо відповідальність розуміти цей вплив і відібрати та зберегти лише ті цінності, які відповідають нашій індивідуальності та розвитку.


Теги:

コメント


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page