top of page

💬 Інтеграція Сили Бути та Сексуальності


✍️ Оксана Позняк, психолог та сексолог


🤗 Дотики ведуть до стабільності. Буяння підлітків - результат швидкого фізичного та гормонального росту. Фізичний контакт - найефективніший спосіб стабілізації подібних змін.

💪 Випробовувати тілесне задоволення нормально і природно. Головний крок у сексуальному звільненні полягає в тому, щоб навчитися орієнтуватися не на результат, а на свої почуття та відчуття. Радіти самому і радувати інших – протиотрута проти багатьох фізичних та емоційних проблем.

💞 Пестити себе без почуття провини. Якщо ви добре виглядаєте, то ви маєте на оточуючих позитивний вплив. Турбота про себе задовольняє вашу потребу у визнанні та увазі. Не соромтеся витрачати багато часу на свою зовнішність.

🧬 Тіло не бреше. Якщо знову відчуваєте біль і у вас знову з'явився висип, збільште тривалість фізичного контакту. Якщо починаєте повніти, фізичний контакт може дати вам достатню безпеку.

💁‍♀ Розділяйте почуття та дії. Якщо ви відчуваєте сексуальне почуття, то з цього не випливає, що потрібно відразу зайнятися сексом. Радуйтеся почуттям, які приходять до вас. У будь-якому випадку ви завжди можете вирішити, що з ними робити.


💛 З повагою до вас, Оксана Позняк психолог, сексолог.

❤️ Бережіть себе та близьких!


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"