top of page

Ідеальні стосунки

✍️ Рина Полянська, @Rina_psyhologist сертифікований психолог, КПТ- та арт-терапевт


💌 Ідеальних стосунків не існує — є ті, над якими партнери вміють працювати #нотатки_психолога


💬 Часто нам подають ідею про ідеальні стосунки, де кожен день наповнений романтикою, порозумінням і абсолютною гармонією. Однак реальність диктує свої умови, а ідеальних стосунків, ймовірно, ніколи не існувало. Замість того, щоб шукати неіснуючий ідеал, ми можемо орієнтуватися на здоровий підхід до взаємин.


👉 У будь-яких стосунках іноді можуть виникати проблеми – епізоди маніпуляцій, газлайтингу і інші труднощі. Це не показник поганих відносин, а скоріше невід'ємна частина процесу взаєморозуміння. Важливо розуміти, що у житті немає чисто чорного або білого.


🙌 Головний секрет успішних стосунків – вміння партнерів вирішувати труднощі, говорити про проблеми, слухати одне одного та шукати конструктивні рішення – ось ключові аспекти, які роблять стосунки тривалими та міцними. Коли ми усвідомлюємо, що ідеальних стосунків не існує, ми звільняємо себе від надмірних очікувань. Замість того, щоб переслідувати недосяжний ідеал, ми можемо фокусуватися на розвитку своїх вмінь управління взаєминами.😉 Пам'ятайте, що кожні стосунки унікальні, і труднощі – це не кінець, а скоріше початок нового етапу. Тримайте руку на пульсі ваших взаємин, будьте відкритими до діалогу та готовими працювати над власними та спільними недоліками. І не забувайте: ідеальність полягає в тому, як ви разом подолали труднощі, а не в їх відсутності ❤️


📲 Якщо потрібна психологічна допомога, натискайте на нік і записуйтеся: @Rina_psyhologist


Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page