top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

💬 Я один, тому одинокий?🤔 Багато людей помилково вважають, що "самотність" походить від слова "сам" і буквально означає стан, коли людина знаходиться сама: не має другої половинки або друзів, які розуміють, рідних або близьких людей поруч.


✅ Насправді ж "самотність" — зовсім не про фізичне перебування наодинці. Це почуття виникає, коли у вас відсутній контакт із самим собою та розуміння свого внутрішнього "я".


🏃‍♂️ Самотність відчувається як внутрішня порожнеча. Від неї хочеться якнайшвидше втекти: оточити себе якомога більшою кількістю людей або поринути з головою в роботу. І ось, ви вже ходите на заняття з йоги вечорами, всі вихідні проводите в галасливих компаніях, кожну вільну хвилину приділяєте роботі чи саморозвитку. А самота все не відступає. Проблема не вирішена. "Просто не вийшло?" — подумаєте ви? Насправді, просто втеча не вдалася.


🙋‍♀️ Реально вирішити проблему можна лише тоді, коли ви налагодите контакт із самим собою: зрозумієте хто ви, чого вам хочеться, до чого ви йдете, що для вас важливо та цінно. Не дарма кажуть, що найважливіша зустріч у житті – це зустріч із самим собою. Коли ви зможете усвідомити це та пропрацювати, ви відчуєте себе цілісно та повноцінно. І у вашому житті більше не буде місця на самоті. Тому що ВИ вже є у себе: гармонійна, сформована та цілісна особистість ❤️

コメント


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”

bottom of page