top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🎙 Як розвивати навички успішних переговорів із партнерами?
✍️ Ольга Котляр, практикуючий психолог, КПТ і гештальт-терапевт, гіпнолог🗣 Переговори з будь-якою людиною — в обов'язковому порядку про взаємний інтерес! Інакше який сенс домовлятися, коли вигідно лише одній стороні? Як зробити з теорії практику, тобто одержати у будь-яких переговорах згоду, саме щирий інтерес у співпраці?


👉 Рекомендація 1: сформулюйте певний конкретний, осяжний бажаний результат, на який ви очікуєте від свого бізнес-партнера: "Що не спрацює?" - метафори, натяки, приклади з чийогось життя, вимоги. "Що спрацює?" - озвучити, що конкретно ви пропонуєте партнеру і що саме вам потрібно натомість.


👉 Рекомендація 2: мотивація. Щоб отримати від людини те, що необхідно вам, потрібно "покривати" запит партнера, тобто дати те, що потрібно йому в першу чергу. Чому так? Тому що це ви звертаєтеся з пропозицією, значить потрібно зацікавити людину через її особисту потребу. Що не спрацює? Розповідати про цінність продукту, виключаючи потребу та мотивацію Вашого співрозмовника.


👉 Рекомендація 3: показати Вашому партнеру, як зміниться, у хорошому сенсі, його життя при співпраці з Вами через рік, два. Опишіть переваги розвитку бізнесу та далекосяжну перспективу у Вашому партнерстві, спираючись на конкретні факти з отриманого досвіду, наведіть приклади позитивної співпраці з іншими партнерами. Що не спрацює? Фальш та маніпуляція обіцянками. Будь-які факти можна перевірити-залишайтеся щирим у Ваших відносинах і тоді партнерство буде довгостроковим!


💌 Успіхів вам в угодах та процвітання гарним ідеям!

Comments


ЯК ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ХАБ

наші фахівці у своїй роботі спираються лише на науково доведені методи психотерапії

ми ставимо на перше місце допомогу у вирішенні вашої проблеми, а не кількість сесій

ми не збираємо персональні дані відвідувачів сайту та клієнтів

ми пропонуємо різні цінові категорії консультацій, які ви можете обрати на сайті

Натисніть кнопку “Обрати фахівця”

Ознайомтеся з анкетами спеціалістів

Натисніть кнопку “Записатися
на консультацію”