top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🏆 Як поставити свою справжню мету?


💬 Часто так буває, що ми ставимо собі мету, довго і наполегливо до неї йдемо, а коли досягаємо, відчуваємо порожнечу. Жодної радості від її досягнення немає. Чому так відбувається?


🔳 сам шлях до досягнення для нас був цікавішим і важливішим за саму мету.

🔳 мета виявилася не ваша.


😉 У першому варіанті варто лише подякувати людям та подіям життя, які відбувалися на цьому шляху. І поставити собі нову мету. Цілком можливо, що вам важливий процес, а не результат.


➡️ А ось із другим варіантом важливо попрацювати. Досягаючи щоразу не свої цілі, ви проживаєте не своє життя.


🧘‍♀️ Для того, щоб перевірити, чи є ціль вашою, заплющіть очі, зробіть кілька глибоких вдихів та видихів. І уявіть собі, що ви вже досягли бажаної мети. Зверніть увагу на те, які почуття ви відчуваєте у цій точці. Якщо вам тут не подобається, то мета не ваша. Якщо відчуваєте натхнення та радість – це те, що вам потрібно.


‼️ Важливим моментом у постановці мети є визначення того, чи лежить досягнення мети у зоні вашої відповідальності. Якщо ваша мета – щоб дитина почала добре вчитися – це не ваша зона відповідальності. А ось стати більш терпимою до успішності дитини в школі - це може стати вашою метою.


☀️ І наостанок, перевірте ціль на екологічність. Часто, досягнувши мети, ми розуміємо, що втратили щось важливіше для нас, ніж отримали. Тому перевіряйте чого втратите, досягнувши своєї мети.

Komentarze


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page