top of page

ПСИХОЛОГІЧНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

🤔 Як коуч може допомогти вирішити життєві проблеми?


↪️ Коуч займається вирішенням найрізноманітніших проблем: сумніви, низька самооцінка, невпевненість у собі, маленькі доходи, погані стосунки, стопор в кар'єрі та бізнесі. Люди йдуть до коуча, щоб упоратися з різними проблемами та подолати те, що їх гальмує. Можливо Ви відчуваєте, що здатні на більше і хочете це внутрішнє відчуття максимально реалізувати, але не бачите шляху, яким могли б розвиватися. При цьому перебуваєте в сумнівах через те, що не розумієте, як досягати бажаного, цілей, і відчуваєте, що потрібна допомога у подоланні хаосу та внутрішнього дисбалансу Вам у коучинг.


😉 Запити, з якими працює коучинг, можно умовно поділити на дві групи:

• лінійні запити. До них відносяться: розвиток, підвищення відповідальності, зростання, нові завдання, мотивація, обмеження (страхи, низька самооцінка, знецінення), розвиток особистості чи команди, постановка та реалізація цілей, вироблення цінності та місії, емоційний інтелект.

трансформаційні запити, такі як глобальне перетворення потенціалу всього життя клієнта, про якого можете і не підозрювати спочатку.


🙏 Особисто я в своїй коучинговій роботі фокус зміщую з поверхневого запиту на причину того, що зараз відбувається в житті людини, тоді у клієнта дуже швидко починають виникати вірні рішення і прорив за проривом. Якщо вам хочеться саме таких змін натискайте кнопку " Записатися на консультацію".

Comments


Як працює Український психологічний хаб:

ukraine-russian-conflict-blonde-cute-girl-holding-ukrainian-heart-looking-up_edited_edited
Дизайн без названия (1)_edited.png
Дизайн без названия_edited.png

Натисіть кнопку "Обрати фахівця"

Ознайомтесь з анкетами психологів

Натисніть кнопку
"Записатись на консультацію"

bottom of page